ARCHIV

Reconnecting Youth (powered by Kinetic)

10. 5. 2022

Svět prochází bezprecedentní dobou: pandemie koronaviru zpočátku zaskočila lidi, vlády i společnosti – a práce s mládeží nebyla výjimkou. Některé bezprostřední důsledky pandemie a politické reakce na ni se s přestávkami zviditelnily v oblasti mládeže v Evropě. Mezitím se diskuse začala přesouvat ke střednědobým a dlouhodobým dopadům a především k základním systémovým výzvám pro práci s mládeží, které se díky pandemii odhalují a zesilují.

Práce s mládeží v našich organizacích čelí výzvám při práci a komunikaci s mladými lidmi, kteří vykazují příznaky úzkosti, sociální izolace nebo odloučení a někteří dokonce ztratili energii a motivaci zapojit se do dobrovolnických nebo jiných komunitních projektů.

Naše poslání jako organizací pracujících s mládeží je ohroženo. Participace mládeže je vize a praxe, která potřebuje zapojení každého z nás!

Cílem projektu „Reconnecting Youth“ je přivést k sobě pracovníky s mládeží, edukátory a vedoucí mládeže, kteří se potýkají s důsledky pandemie mezi mladými lidmi. Účastníci budou diskutovat o dopadech pandemie, ale zaměří se i na to, jak tyto výzvy řešit pomocí nových strategií s využitím metod, které podporují kreativitu v různých dimenzích, jako je metodika Kinetic.

Projekt se koná v Praze od 10. – 17.5.2022

Profil účastníků:
– pracovníci s mládeží, edukátoři, kteří se chtějí naučit něco nového
– plynně hovořící anglicky
– motivování naučit se metodiku Kinetic

Projekt je financován z programu Erasmus+ a hradí náklady na účast, ubytování, dopravu a stravu na aktivitu.

Více informací naleznete zde: INFOPACK-KINETIC

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis a motivační dopis do 5. května na mail: genesis.lindaphanova@gmail.com  a do předmětu uveďte název projektu.

kdo se na projektu podílel?

Nenalezeno

REFERENCE

Nenalezeny žádné reference.

další projekty

18. 5. 2024
4. 5. 2024