PRO ŠKOLY A UČITELE

V Genesis stavíme mosty mezi teorií a praxí. Látku, kterou na svých hodinách odpřednášíte, můžeme proměnit v praxi, a to i v mezinárodním prostředí. Na spolupráci s námi Vaši studenti jen tak nezapomenou!

Komenského by jistě potěšilo, že se jeho „škola hrou” v našich končinách uchytila. V rámci námi pořádaných projektů se totiž studenti učí věcem zábavnou formou, skrze tzv. neformální vzdělávání. Rozumíme tomu, že administrativa nejrůznějších nadstavbových programů nebo stáží je často složitá a matoucí, ale právě od toho tu jsme. Rádi Vám pomůžeme přiblížit šance, které program Erasmus+ nabízí studentům Vaší školy.

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízí Vaše škola stáže v nejrůznějších českých firmách? A proč nedat svým studentům a učitelům možnost vyjet i do zahraničí? Řádně tím naplní studijní plán a jako bonus k tomu získají mezinárodní zkušenosti a zážitky. V Genesis Vás spojíme s partnerskou školou a odpovíme na veškeré otázky s výjezdem spojené. Program kryje všechny výdaje spojené s dopravou, ubytováním i stravou účastníků.

Nebo je libo workshop na konkrétní téma? Vaši studenti se s námi mohou naučit, jak se orientovat v digitálním světě, jak být šetrnější k přírodě nebo jak pracovat se svými silnými i slabými stránkami!

Mediální gramotnost

Dezinformace ovlivňují naše rozhodnutí i činy více, než si myslíme. Mediální džungle je spletitá a orientovat se v ní nezačneme jen tak intuitivně. Dopřejte svým studentům seminář, během kterého se naučí, jak se lépe vyznat v záplavě (dez)informací. Získají tak cenné návyky, které bychom si v dnešní době měli osvojit všichni.

zero waste

Přestože se Vaše snaha může zdát pouhou kapkou v oceánu, jsme přesvědčeni, že i málo má význam. Objevte s námi jednoduché tipy a triky, díky kterým se může Vaše škola stát šetrnější k přírodě. I malými změnami můžete dokázat mnohé a Vaše uvědomělost jistě inspiruje i studenty.

Osobnostní rozvoj

Spokojený student je dobrý student. A totéž platí i pro učitele. Během semináře osobnostního rozvoje pomůžeme Vašim studentům nebo pedagogickému sboru uvědomit si své silné i slabé stránky a naučit se s nimi pracovat. Uvidíte, že spolupráce bude po našich workshopech najednou jednodušší a témat ke společnému obědu víc než kdy jindy.

Jazykové kurzy pro studenty i učitele

Pokud byste o programu VAC nebo našich workshopech rádi zjistili více, kontaktujte nás – rádi za Vámi přijedeme. Setkáme se s Vámi, pedagogickým sborem i studenty a vše Vám vysvětlíme. 

pROJEKTY

22. 4. 2023
13. 3. 2023

Zajímá Tě, jak projekty vypadají? Přečti si, co o nich napsali naši účastníci na blogu nebo na našich sociálních sítích. 

Our new Intern in Genesis

We just welcomed a new intern in Genesis who will be with us for the next 6 months.His name is…

Volunteering in Georgia by Vojta

Hello, my name is Vojta, I’m from the Czech Republic and will share my first 4 months of ESC in…

 EDUCATION 'IN' 'FOR' AND 'THROUGH CULTURE AND HERITAGE

Náš dlouhodobý projekt se dostal na samý konec a my se s ním loučíme. Kulturní dědictví je vyjádřením nás samých,…

VYDEJ SE S NÁMI ZA POZNÁNÍM