PRO ŠKOLY A UČITELE

V Genesis stavíme mosty mezi teorií a praxí. Látku, kterou na svých hodinách odpřednášíte, můžeme proměnit v praxi, a to i v mezinárodním prostředí. Na spolupráci s námi Vaši studenti jen tak nezapomenou!

Komenského by jistě potěšilo, že se jeho „škola hrou” v našich končinách uchytila. V rámci námi pořádaných projektů se totiž studenti učí věcem zábavnou formou, skrze tzv. neformální vzdělávání. Rozumíme tomu, že administrativa nejrůznějších nadstavbových programů nebo stáží je často složitá a matoucí, ale právě od toho tu jsme. Rádi Vám pomůžeme přiblížit šance, které program Erasmus+ nabízí studentům Vaší školy.

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízí Vaše škola stáže v nejrůznějších českých firmách? A proč nedat svým studentům a učitelům možnost vyjet i do zahraničí? Řádně tím naplní studijní plán a jako bonus k tomu získají mezinárodní zkušenosti a zážitky. V Genesis Vás spojíme s partnerskou školou a odpovíme na veškeré otázky s výjezdem spojené. Program kryje všechny výdaje spojené s dopravou, ubytováním i stravou účastníků.

Nebo je libo workshop na konkrétní téma? Vaši studenti se s námi mohou naučit, jak se orientovat v digitálním světě, jak být šetrnější k přírodě nebo jak pracovat se svými silnými i slabými stránkami!

Mediální gramotnost

Dezinformace ovlivňují naše rozhodnutí i činy více, než si myslíme. Mediální džungle je spletitá a orientovat se v ní nezačneme jen tak intuitivně. Dopřejte svým studentům seminář, během kterého se naučí, jak se lépe vyznat v záplavě (dez)informací. Získají tak cenné návyky, které bychom si v dnešní době měli osvojit všichni.

zero waste

Přestože se Vaše snaha může zdát pouhou kapkou v oceánu, jsme přesvědčeni, že i málo má význam. Objevte s námi jednoduché tipy a triky, díky kterým se může Vaše škola stát šetrnější k přírodě. I malými změnami můžete dokázat mnohé a Vaše uvědomělost jistě inspiruje i studenty.

Osobnostní rozvoj

Spokojený student je dobrý student. A totéž platí i pro učitele. Během semináře osobnostního rozvoje pomůžeme Vašim studentům nebo pedagogickému sboru uvědomit si své silné i slabé stránky a naučit se s nimi pracovat. Uvidíte, že spolupráce bude po našich workshopech najednou jednodušší a témat ke společnému obědu víc než kdy jindy.

Jazykové kurzy pro studenty i učitele

Pokud byste o programu VAC nebo našich workshopech rádi zjistili více, kontaktujte nás – rádi za Vámi přijedeme. Setkáme se s Vámi, pedagogickým sborem i studenty a vše Vám vysvětlíme. 

pROJEKTY

22. 10. 2023
8. 12. 2023

Zajímá Tě, jak projekty vypadají? Přečti si, co o nich napsali naši účastníci na blogu nebo na našich sociálních sítích. 

Discover Kinetic Method!

Discover Kinetic Method!

This will be a post about how I discovered and used the Kinetic Method, as an intern and as a…
Genesis in parliament of Brussels

Genesis in parliament of Brussels

European Year of Youth Legacy Event on Mainstreaming of Youth Policy on the 19th of June, Brussels A Legacy Event…
Nakupování pro dobrou věc

Nakupování pro dobrou věc

Dnes bychom Vám chtěli představit web Givt.cz, přes který můžete nakupovat online. Můžete si tam najít jakýkoliv obchod, ve kterém…

VYDEJ SE S NÁMI ZA POZNÁNÍM

cs_CZCzech