pro firmy

Co kdyby si namísto pouček o motivaci, seberozvoji a leadershipu Vaši zaměstnanci mohli vyzkoušet různé techniky v kolektivu lidí z různých koutů světa? Přesně to s námi mají šanci zažít! Nabízíme dobrovolnické dny a aktivity, workshopy i teambuilding. Zažijte se svým týmem něco nového. Získejte s námi profesionální zkušenost a pomozte své instituci růst. Tím pomůžete nejen své firmě ale taky lidem s handicapem, kteří pak díky vám mohou vyjet za hranice a objevovat s Genesis svět. S námi dáte šanci Báře změnit život.

Na co nemáte čas Vy, to Vaše zaměstnance rádi naučíme v Genesis.

Proč Genesis?

Jsme profesionální lektoři a se vzděláváním v mezinárodním kontextu máme mnohaleté zkušenosti. Rádi využíváme interaktivní metody, ale profesionalita nám rozhodně není cizí. V našich řadách najdete lektory z Česka i zahraničí – workshopy a teambuilding vedeme v češtině, angličtině a španělštině. 

Elán a energie, kterou oplýváme, se během setkání jistě přenese na celý Váš tým. Dopřejte si vybočení ze zajetých kolejí a zažijte něco nového. Jsme nezisková organizace, proto jsou naše ceny poměrně nízké. Váš finanční příspěvek navíc poputuje na dobrou věc – neziskovou činnost. Díky Vám budeme moci například dopřát handicapovaným účastníkům asistenci a pokračovat v organizaci inkluzivních mezinárodních projektů a změnit tím nejen Báře život. Dojedeme za Vámi do Vašich kanceláří nebo Vás pozveme na zážitkový workshop v horách. Fantazii se meze nekladou. 

Podívejte se s námi na svět z jiného úhlu, poznejte své zaměstnance v neformálním prostředí a pojďte s námi vstříc novým zážitkům.

Co Vám můžeme nabídnout?

Stáže

V Genesis neustále spolupracujeme s aktivními mladými lidmi, kteří rádi získávají nové zkušenosti – tak proč ne právě ve Vaší společnosti? Do Vašeho týmu Vám rádi najdeme stážisty a stážistky. Můžete se tak podílet na vzdělávání mladých lidí a možná i objevit nové talenty. Stážisté mohou být buď z České republiky nebo zahraniční. 

CSR

Akce vyvolává reakci. Pojďme se společně zasadit o to, aby jak akce, tak reakce měly pozitivní dopad na Vaši společnost i na její okolí. Rádi se s Vámi pustíme do aktivit, které zajistí jak profesní, tak osobnostní růst Vašich zaměstnanců, jejich rodin i širší společnosti.

Teambuilding

Byli byste radši v pohodlí společenské místnosti nebo venku? V Genesis zvládneme připravit teambuilding na míru Vašim potřebám. Máme mnoho zkušeností s neformálním a experimentálním vzděláváním v oblasti seberozvoje. Naši lektoři pocházejí z různých koutů světa a dokážou proto vnést do aktivit novou mezinárodní perspektivu, což se v dnešním globalizovaném světě určitě neztratí.

Nebo je libo workshop na konkrétní téma? Zjistěte s námi, jak mít efektivnější tým, zaměstnance, kteří se v digitálním světě jen tak neztratí nebo jak být šetrnější k přírodě a zároveň získat novou klientelu!

Leadership

Zjistěte s námi, jak mít tým, který funguje jako dobře promazaný, ale kreativní stroj. Naučte se, jak inspirovat ostatní a jak sestavit tým na základě osobnostních typů. Zefektivněním komunikace ku pracovní spokojenosti!

Zero waste

Přestože se Vaše snaha může zdát pouhou kapkou v oceánu, jsme přesvědčeni, že i málo má význam. Objevte s námi jednoduché tipy a triky, díky kterým se může Vaše firma stát šetrnější k přírodě. I malými změnami můžete mnohé dokázat a Vaše uvědomělost jistě přiláká nové zákazníky.

Mediální gramotnost

Dezinformace ovlivňují naše rozhodnutí i činy více, než si myslíme, a to jak v našem profesním, tak osobním životě. Mediální džungle je spletitá a orientovat se v ní nezačneme jen tak intuitivně. Pozvěte své zaměstnance na seminář, během kterého se naučí, jak se lépe orientovat v záplavě informací. Získají tak cenné návyky, které bychom si v dnešní době měli osvojit všichni.

Osobnostní rozvoj

Ať už je Vaším cílem pomoc druhým, společenský dopad nebo zisk, vězte, že spokojenost zaměstnanců by neměla být nikdy zanedbána. Naším cílem je pomoci Vašim zaměstnancům uvědomit si své silné i slabé stránky a naučit se s nimi pracovat. Uvidíte, že spolupráce bude po našich workshopech najednou jednodušší a témat ke společnému obědu víc než kdy jindy.

pROJEKTY

22. 9. 2024
1. 9. 2024

Zajímá Tě, jak projekty vypadají? Přečti si, co o nich napsali naši účastníci na blogu nebo na našich sociálních sítích. 

Koordinátor*ka mezinárodních projektů

Koordinátor*ka mezinárodních projektů

Láká Tě práce v mezinárodním prostředí? Baví Tě práce s lidmi a organizování akcí? Nebojíš se výzev a rád*a se…
Duševní Zdraví Vzdělavatelů

Duševní Zdraví Vzdělavatelů

klíčový aspekt kvality vzdělávání ve 21. století tisková zpráva z panelové diskuze „Duševní zdraví ve vzdělávání je nepostradatelnou součástí diskuze…
Connect to Nature in Slovenia

Connect to Nature in Slovenia

There are small joys in life – sitting by a fire with your friends, learning foreign words, swimming in a…

VYDEJ SE S NÁMI ZA POZNÁNÍM