ARCHIV

International Dialogue on Migration

22. 5. 2022

Španělská organizace Globers ve spolupráci s gruzínskou organizací ICPI připravují dvoufázový projekt – International Dialogue on Migration.

První fáze se bude odehrávat ve španělském městečku Comarruga od 22. – 27.5.2022.

Druhá fáze se bude odehrávat v Gruzii od 20. – 27.6.2022.

Cílem projektu je vyškolit pracovníky s mládeží , školitele v oblasti neformálního vzdělávání, edukátory v koncepčním řízení migrace., mezinárodním migračním právu a tématech, jako je obchodování s lidmi, pracovní práva migrantů a různé úmluvy na téma lidských práv a migrace. Cílem je pokrýt, prozkoumat, prodiskutovat a řešit problémy spojené s integrací a řízením migrace.

Posílení a rozšíření sítě občanských organizací, které pracují nebo chtějí pracovat v této oblasti, podpora nových nástrojů a metodiky mezi pracovníky s mládeží a školiteli s cílem více prozkoumat mezinárodní legislativní pozadí řízení migrace a představit konkrétní způsoby, jak přispět k procesu řízení migrace, a zároveň zvýšit informovanost mládeže jsou hlavními rysy projektu.

Profil účastníků:
– 18 až 30 let
– plynně hovořící anglicky
– zkušenosti s tématem projektu
– Pro průběh projektu a soudržnost skupiny je nutné se účastnit obou fází projektu.

Projekt je financován z programu Erasmus+ a hradí náklady na účast, ubytování, dopravu a stravu na aktivitu.

Více informací naleznete zde: Infopack

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis a motivační dopis do 14. dubna na mail: genesis.lindaphanova@gmail.com  a do předmětu uveďte název projektu.

kdo se na projektu podílel?

Nenalezeno

REFERENCE

Nenalezeny žádné reference.

další projekty

18. 5. 2024
4. 5. 2024