cestuj zažij poznávej

Be open to new, it makes you grow.

Pro mládež

Zažij svět

Jít do světa na zkušenou? Zní Ti to jako úvod pohádky? A co když Ti povíme, že se na takovou cestu vydává spousta mladých lidí z celé Evropy a ještě se při tom spoustu naučí. Ty mezi nimi můžeš být taky. Jdeš do toho?

Pomůžeme Ti udělat první krok.

ngo genesis

pro znevýhodněné

Jsme tu pro všechny

Rád/a bys, ale…? Ať už za „ale“ dosazuješ cokoli, my v Genesis věříme, že je důležité Tvá „ale“ pochopit a najít řešení, jak Ti zajistit plnohodnotný zážitek téměř čemukoli navzdory. Chytni se podávané ruky a nech se provést světem!

Spolu máme příležitost dokázat, že to jde!

Pro školy a učitele

Od teorie k praxi

Stavíme mosty mezi teorií a praxí. Vašim studentům i pedagogickému sboru můžeme zajistit stáže, workshopy a jazykové kurzy nejen mimo lavice, ale dokonce i v mezinárodním prostředí. Získají tak zkušenosti, které jim v budoucnu otevřou nejedny dveře.

Vydejte se s námi mimo vyšlapané stezky!

pro firmy

polupráce pro dobrou věc

Teambuilding trochu jinak? Soft-skillový workshop spojený s vaším CSR? Zprostředkujte svým zaměstnancům workshopy, na které jen tak nezapomenou. Procvičí si znalost cizích jazyků, zdokonalí se ve schopnosti self-managementu či leadershipu. Odpočinou si a práce pak půjde lépe od ruky.  Poblíž města, v přírodě, u vás v kanceláři nebo v zahraničí – výběr je jen na Vás. Podpoříte tak naši činnost a díky Vašemu finančnímu příspěvku se například bude moci vydat vozíčkář na mezinárodní projekt s potřebnou asistencí. Ano, to umíme zařídit. Kombinace business a dobro je nám vlastní. Propojte s námi přínosné s užitečným. 

Ano, jde to propojit!

Získejte profesionální zkušenosti a podpořte tak mladé lidi s méně příležitostmi!

0
Lidí v zahraničí
0
Projektů
0
Zemí

pROJEKTY

30. 3. 2023
19. 4. 2023
26. 11. 2022

Naše další projekty

VYDEJ SE S NÁMI ZA POZNÁNÍM

Zajímá Tě, jak projekty vypadají? Přečti si, co o nich napsali naši účastníci na blogu nebo na našich sociálních sítích. 

 EDUCATION 'IN' 'FOR' AND 'THROUGH CULTURE AND HERITAGE

Náš dlouhodobý projekt se dostal na samý konec a my se s ním loučíme. Kulturní dědictví je vyjádřením nás samých,…

Kinetic@work: Fit for the Future

Nová vzdělávací Kinetická metoda založená na kreativitě zvyšuje schopnost řešit problémy s mládeží i v sociální oblasti či budovat tým…